Tänase istungi operatiivinfo

by

Teeks tänase välisuudiste teemalise istungiga niimoodi, et läheme otse konverentsikõne peale nagu enamasti oleme sunniviisiliselt teinud. Jätame Skypecasti võimaluse selleks varuks, et vestlejaid peaks rohkem ilmuma kui korraga konverentsikõne sisse mahub. Kui ma väga ei eksi, peaks seepeale parralleeltsätis rohkem ruumi olema kui ise kõnes. Eks seda operatiivselt vaatame ja olukorraga kohaneda katsume.

Hakan veidi enne kella kaht juhtmeid kokku liitma. Osalemiseks tuleb kindlasti mulle Skype tsätisõnumiga ennast märku anda, kasutajatunnus “unclelarko”. Kes seni mu kontaktides ei ole, peab arvestama, et mul tuleb enne ta sinna lubada, olen nimelt oma privaatsusseadmed spämmijate eemale peletamiseks nõnda korrastanud. Ehk siis mõni minut võib minna enne kui sisse pääseb.

Ise teema kohta on arutelu vähemalt Kati juures olemas. Kui aega ja jaksu jääb, panen ka ise mõne rea kirja. Juhul kui kellelgi haakuvaid viiteid käepärast, palun need lahkelt siin samas kommentaari korras teatavaks teha.

Nagu ikka, täiendatakse käesolevat sissekannet vajaduse korral operatiivinfoga.

Edit: Istung on põhimõtteliselt käimas, vajaka on aga vestlejaist. Ühinemiseks on vaja Skype tsätisõnum kasutajale “unclelarko” saata.

Edit:  Istung sedapuhku läbi. Järelekaja ilmub veidi hiljem.

Üks vastus to “Tänase istungi operatiivinfo”

  1. Uudiseid välismaalt « Larko lobiseb (peegel) Says:

    […] söömaklubi märtsikuu istung välisuudiste teemal on pisut rohkem kui ühe tunni pärast käigus. Eelarutelu Kati juures toob teemast just neid külgi välja, mida ma ise tahtsingi rõhutada. […]

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s


%d bloggers like this: