Härrased, olete te valmis… milleks iganes?

by

Kaja Karuema on pakkunud järgmise söömaklubi jaoks välja õiguse ja õigluse teema ning mõttearenduse lähetpunktiks ühe karupoisi mõtiskluse. Mis seal ikka, kõlab väga põnev teema ja kuna muid pakkumisi pole tulnudki, siis me räägimegi sellest.

Kõik on nõus, eks! Tänan, otsus vastu võetud. 🙂

Aga mul on veel selline mure, et söömaklubi jututund peaks olema juba eelseisval pühapäeval. Paraku, me oleme Larkoga olnud laisad ja lohakad ja pole eriti klubiasju  ajanud ega viisakat eelreklaami teinud. Ma parem õigustusi kirja panema ei hakka, nii ehk naa on lihtsalt meie süü, meie süü …

Aga hakaksin kartma, et  võib olla, et teiegi olete unustanud ja pole üldse klubitamisega arvestanud.  Tahtsingi seepärast küsida, kas koguneme ikka pühapäeva õhtul või peaks seekordse klubitamise juuni algusse edasi lükkama?

Palun andke siinsamas teada, kes tahab rääkida pühapäeval, nagu plaanitud, milleks me kindlasti valmis oleme, või kes on unustanud ja pole arvestanud ning pooldaks pigem edasilükkamist?

Rahva hääl loeb!

3 kommentaari to “Härrased, olete te valmis… milleks iganes?”

  1. kukupaike Says:

    Minul on küll meeles ja minule pühapäev sobiks

  2. Autor Says:

    Karuema on Hiinas ja Karupoiss sic! kahe ilusa tüdrukuga Hispaanias…Ju te siis mõtelete meite peale ka…ja nagunii olete te ilma minuta kõik istungid saanud hästi ära pidada. Ma olengi selline ideede generaatori tüüpi tüüp:)mõnusaid arutlusi teile:) (mu armsad tahtsin ka lõppu lisada, aga kartsin, et mõjub läägelt…)

  3. Heategu kui hea võimalus mõnitamiseks « Väike nõiateemaja Says:

    […] PS Et eelnevas õigus ja õiglus jutuks tulid, siis just nende mõistete üle hakkame arutlema ka selle kuu söömaklubis. […]

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s


%d bloggers like this: